Termy Pałacowe Nałęczowianka – 134 miejsca hotelowe w klimatyzowanych pokojach 1-, i 2-os. i w apartamentach. Pokoje z balkonami, eleganckimi łazienkami i WC, TV-sat, internetem i minibarem.
Willa Uciecha – stylowa, romantyczna, kameralna willa z 16. miejscami noclegowymi
Pawilon Angielski – nowoczesny, śr. wielkości obiekt dla 60 os.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Wyposażenie: projektor video-komputerowy, ekran, nagłośnienie, rzutnik slajdów 35mm, flipchart, rzutnik pisma, mównica.
Termy Pałacowe   
sala tęczowa - pow. 76m2, ilość miejsc 36 (układ przy stołach);
sala księżycowa – pow. 85m2, ilość miejsc 80 (układ teatralny); 70(przy stołach); oraz możliwość podziału sali na dwie odrębne sale o pow. 44m2 oraz 40m2.
SALE w PAŁACU MAŁACHOWSKICH
Sala balowa: 150 miejsc
Sala różowa: 30 miejsc
Sala zielona: 20 miejsc
Salon kominkowy: 25 miejsc

Współpracujemy również z Nałęczowskim Ośrodkiem Kultury, w którym realizujemy konferencje na 200. osób (sala w układzie kinowym). Sala jest klimatyzowana oraz wyposażona w profesjonalne nagłośnienie oraz sprzęt multimedialny.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

PAKIET KONFERENCYJNY
Podstawowa oferta zawiera: noclegi, wyżywienie (3 posiłki), sale konferencyjne, serwisy kawowe, godzinny wstęp na basen i godzina gry w kręgle.


EVENTY
“Rzymskie Party” nawiązuje do czasów starożytnego Rzymu. Uczestnicy spotkania ubrani w stylowe tuniki stają się na jeden wieczór podwładnymi Cezara a basen w Atrium zmienia się w część starożytnego Imperium Rzymskiego. Kolumny, wielkie malowidła, dzbany z winem, patery z owocami i inne elementy scenografii a przede wszystkim nastrojowa, klimatyczna muzyka i narracja prowadzona przez moderatora przenoszą nas w starożytne czasy.
Po czasie spędzonym w salach konferencyjnych proponujemy również organizację innych plenerowych imprez integracyjnych, w naszej ofercie znajdziecie Państwo dodatkowo: kuligi, przejażdżki bryczkami, pikniki, gry i zabawy terenowe ( zorbing, poszukiwanie skarbów), czterokołowce, samochody terenowe, paintball, spacer po Nałęczowie i wycieczki do Kazimierza, Puław, Kozłówki, Czarnolasu i Lublina. Szczególnie polecamy atrakcję z „adrenaliną”- loty balonem.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Konfrencje w SPA

SPA Nałęczów to wyjątkowa oferta pobytów dla grup, których charakter zależy tylko od życzenia organizatorów.

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.