„Uzdrowisko Iwonicz” S.A. serdecznie zaprasza na pobyty lecznicze oraz turnusy rehabilitacyjne z dofinansowaniem z funduszu PFRON. Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Turnusów Rehabilitacyjnych oraz wpisy do Rejestru Obiektów. Zapewniamy Państwu zakwaterowanie w Sanatoriach „Pod Jodłą” i „Stare Łazienki” oraz w Szpitalu Uzdrowiskowym „Excelsior”, całodzienne wyżywienie oraz trzy zabiegi dzienne. Dopełnieniem oferty jest opieka lekarska i pielęgniarska.
Zapraszamy również na wypoczynek w gościnnych progach naszych sanatoriów. Wczasy wypoczynkowe sprzyjają profilaktyce zdrowotnej, więc w ofercie znajdą Państwo nie tylko zakwaterowanie i wyżywienie, ale także dostęp do basenu krytego, wstęp do jaskini solnej z aromafitoterapią oraz kuracje pitną w Pijalni Wód Mineralnych.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

W ramach zwartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. przyjmuje pacjentów na:
- uzdrowiskowe leczenie i rehabilitację dorosłych w sanatorium uzdrowiskowym,
- uzdrowiskowe leczenie i rehabilitację dorosłych w szpitalu uzdrowiskowym,
- uzdrowiskowe leczenie ambulatoryjne dzieci i dorosłych,
-  ogólnoustrojową rehabilitację leczniczą w warunkach stacjonarnych realizowaną w Pododdziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Szpitala Uzdrowiskowego „Excelsior”,
-  ogólnoustrojową rehabilitację leczniczą w warunkach ośrodka dziennego w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Uzdrowiskowego Zakładu Przyrodoleczniczego.

W ramach zwartych umów z Narodowym Funduszem Zdrowia „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. przyjmuje pacjentów na:
    uzdrowiskowe leczenie i rehabilitację dorosłych w sanatorium uzdrowiskowym,
    uzdrowiskowe leczenie i rehabilitację dorosłych w szpitalu uzdrowiskowym,
    uzdrowiskowe leczenie ambulatoryjne dzieci i dorosłych,
    ogólnoustrojową rehabilitację leczniczą w warunkach stacjonarnych realizowaną w Pododdziale Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Szpitala Uzdrowiskowego „Excelsior”,
    ogólnoustrojową rehabilitację leczniczą w warunkach ośrodka dziennego w Oddziale Dziennym Rehabilitacji Ogólnoustrojowej Uzdrowiskowego Zakładu Przyrodoleczniczego.
Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Prowadzona w „Uzdrowisko Iwonicz” S.A. rehabilitacja lecznicza schorzeń narządu ruchu w ramach prewencji rentowej ZUS ma na celu przywrócenie zdolności do pracy osobom, które w wyniku choroby są zagrożone długotrwałą niezdolnością do pracy i jednocześnie rokują odzyskanie tej zdolności po przeprowadzeniu rehabilitacji.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Uzdrowisko Iwonicz

Uzdrowisko Iwonicz Zdrój jest jednym z najstarszych, o 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Znajduje się tam nowoczesna baza sanatoryjna i zabiegowa, bardzo dobre warunki lokalowe, znakomite wyżywienie, kompetentny i miły personel. Największym bogactwem Iwonicza Zdroju są lecznicze wody mineralne, które służą do inhalacji, kuracji pitnych i kąpielowych oraz do produkcji iwonickiej soli leczniczej i kosmetyków ze znakiem "Iwoniczanka", których walory potwierdzone zostały szeregiem nagród i wyróżnień w ogólnopolskich i regionalnych konkursach.

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.