Sanatorium Chrobry to trzykondygnacyjny budynek w centrum zabytkowej dzielnicy miasta. Znajdują się tu pokoje jedno – i dwuosobowe oraz apartamenty.
Szpital Uzdrowiskowy Mieszko to najbardziej znany ośrodek leczniczy w Kamieniu Pomorskim. Dysponuje jedno-, dwu – i trzyosobowymi pokojami. Mieszko otacza szczególną opieką kuracjuszy niepełnosprawnych.
Z Sanatorium Dąbrówka kuracjusze wyruszają na wycieczkę po Wyspie Chrząszczewskiej słynącej z tego, że nieopodal znajduje się słynny Głaz Królewski, od którego pochodzi nzawa miasta w jedno -, dwu – i trzyosobowych pokojach z łazienkami.
Dom Zdrojowy Gryf charakteryzuje się kameralnym i kojącym klimatem związanym z sąsiedztwem Parku Zdrojowego. Kuracjusze spędzający turnusy w jedno -, dwu – i trzyosobowych pokojach miło wspominają pobyt.
Zakład Przyrodoleczniczy Feniks to centrum wodolecznictwa, leczenia borowiną i ośrodek zabiegów inhalacyjnych. Jest usytuowany nieopodal Parku Zdrojowego.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Kamień Pomorski" specjalizuje się w rehabilitacji leczniczej prowadzonej w następujących kierunkach:

  1. Rehabilitacja ogólnoustrojowa w warunkach stacjonarnych .
  2. Rehabilitacja kardiologiczna w warunkach stacjonarnnych.
  3. Fizjoterapia ambulatoryjna.
  4. Lekarska ambulatoryjna opieka rehabilitacyjna.

W ramach rehabilitacji specjalizujemy się w leczeniu:

- chorób narządów ruchu (na tle ortopedyczno-urazowym);
- chorób reumatologicznych;
- chorób neurologicznych;
- chorób układu krążenia.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

     Pobyty w ramach skierowania z Narodowego Funduszu Zdrowia realizujemy w : Szpitalu Uzdrowiskowym Mieszko oraz w Sanatoriach Uzdrowiskowych: Chrobry i Gryf    .
     Leczenie w szpitalu uzdrowiskowym jest nieodpłatne, pacjent ponosi jednak koszty przejazdu do szpitala i z powrotem. W przypadku realizacji skierowania na leczenie uzdrowiskowe w sanatorium uzdrowiskowym (turnusy o długości 21 lub 28 dni), pacjent ponosi koszty przejazdu do sanatorium i z powrotem, na miejscu uiszcza opłatę klimatyczną oraz częściową odpłatność za koszty wyżywienia i zakwaterowania (zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 22.12.2010 r.).

Zapraszamy do zapozania się z ofertą:

     Na leczenie uzdrowiskowe potencjalnego pacjenta kieruje odpowiedni oddział ZUS. Leczenie w ramach prewencji i rehabilitacji ZUS jest nieodpłatne.
     Turnusy ZUS organizowane w sanatorium uzdrowiskowym "Dąbrówka" trwają 24 dni. Pacjent ma obowiązek stawić się na leczenie o dowolnej godzinie, w terminie wskazanym na skierowaniu i przebywać na leczeniu do końca trwania turnusu.

Zaproszamy do zapoznania się z ofertą:

Oferta przeznaczona jest dla osób posiadających ważną legitymację emeryta lub rencisty.
W skład oferty wchodzi:
- zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych;
- całodzienne wyżywienie;
- 2 zabiegi lecznicze dziennie w dni zabiegowe (w Szpitalu Uzdrowiskowym Mieszko i Sanatorium Uzdrowiskowym Chrobry od poniedziałku do soboty natomiast w Sanatorium Uzdrowiskowym Dąbrówka od poniedziałku do piątku) poza świętami;
- całodobowa opieka medyczna;
 -badanie lekarskie wstępne i końcowe.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą:

    Oferta skierowana jest do kuracjuszy przebywających na skierowaniu z Narodowego Funduszu Zdrowia w Szpitalu Uzdorowiskowym Mieszko lub w Sanatorium Uzdrowiskowym Chrobry, pragnących przedłużyć swój pobyt oferujemy atrakcyjną cenę za dodatkowe dni spędzone w naszym Uzdrowisku.

Zapraszamy do zapozania się z ofertą:

W skład turnusy wchodzi:
- nocleg;
- całodzienne wyżywienie;
- badanie lekarskie;
- 3 zabiegi lecznicze dziennie (od poniedziałku do soboty w Szpitalu Uzdrowiskowym Mieszko oraz Sanatorium Uzdropwiskowym Cyhrobry).

Zaproszamy do zapoznania się z ofertą:

Uzdrowisko Kamień

Bogate złoża borowinowe, źródła solankowe i warunki klimatyczne zadecydowały o tym, że Uzdrowisko Kamień Pomorski może szczycić się dziś ponad pięćdziesięcioletnią tradycją leczniczą. Naszą specjalnością jest dziś lecznictwo uzdrowiskowe schorzeń narządu ruchu, neurologicznych, układu krążenia, górnych i dolnych dróg oddechowych oraz chorób reumatologicznych. Prowadzimy również rehabilitację kardiologiczną i ortopedyczną oraz oferujemy pobyty pełnopłatne tworzone z myślą o każdym, kto ceni sobie nie tylko naturalne metody lecznicze ale również spokój i urok małego miasta.

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.