Pakiety pobytowe SPA Nałęczów, które stworzyliśmy dla Państwa to idealna propozycja dla osób planujących wczasy rodzinne, urlop z przyjaciółką lub pobyt ze znajomymi. Wybierasz się do nas na jeden dzień, cały weekend, a może tygodniowe wczasy? Bez względu na charakter swoich planów możesz mieć pewność, że nasze pakiety SPA pomogą Ci efektywnie wykorzystać czas wolny. Mając na uwadze różnorodne potrzeby naszych Gości przygotowaliśmy dużą gamę relaksujących zabiegów: masaże, zabiegi na ciało na twarz, aromatyczne kąpiele w kapsule.

Ogromnym atutem naszej oferty jest jej różnorodność. Pakiety Day SPA, weekendowe czy tygodniowe to gwarancja udanego relaksu w Nałęczowie.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

czas trwania – 10 dni/ Ilość osób 15-20; pobyt w Termach Pałacowych /pokoje 2-osob./
Możliwość zorganizowania programu w zakresie:
 - zajęcia w terenie /zróżnicowana wysokość, lasy, wąwozy lessowe/,
 - sala fitness, siłownia,
 - aquaaerobic / hydrobic – ćwiczenia rozciągające w wodzie w odciążeniu /aquajoga/
 - badania analityczne równowagi fizjologicznej organizmu /zdiagnozowanie stanu zdrowia/
 - ewentualna diagnostyka kardiologiczna,
 - odnowa biologiczna po każdym wysiłku, diagnostyka i leczenie kontuzji, również w zakresie ortopedii i traumatologii,
 - możliwość kontynuacji leczenia i rehabilitacji sportowców po zabiegach ortopedycznych
 - zajęcia z psychologiem –  treningi relaksacyjne,
 - zajęcia na pełnowymiarowym boisku do piłki nożnej,
 - zajęcia na pełnowymiarowej sali gimnastycznej,
 - wycieczki do Kazimierza, Kozłówki, Lublina
Pobyty są każdorazowo wyceniane indywidualnie w zależności od potrzeb grupy i programu.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

W SPA Nałęczów zabiegi kosmetyczne wykonywane są na produktach słynnej francuskiej marki Clarins. Jest to typowa pielęgnacja, bez żadnych zabiegów inwazyjnych. Zabiegi polegają na drenażu limfatycznym i aplikacji odpowiednio dobranych kosmetyków (oczywiście przed zabiegiem odbywa się konsultacja i kosmetyczka dobiera kosmetyk do indywidualnych potrzeb klienta). Zabiegi na twarz obejmują twarz, szyję, dekolt oraz bardzo relaksujący masaż karku. W zabiegach na ciało może być stosowany peeling  drobno i grubo ziarnisty. Oprócz zabiegów pielęgnacyjnych mamy w ofercie również zabiegi dodatkowe takie jak manicure i pedicure, henna brwi i rzęs, regulacja brwi, depilacje woskiem, zabiegi samoopalające (samoopalaczem). Posiadamy również specjalne zabiegi dla kobiet w ciąży oraz dla mężczyzn. Uzupełnieniem oferty kosmetycznej Clarins jest salon fryzjerski Matrix.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

To miejsce gdzie możesz skoncentrować się wyłącznie na sobie. W otoczeniu malowniczego Parku Zdrojowego odnajdziecie Państwo ciszę, odprężenie oraz aktywny wypoczynek. Do Państwa dyspozycji oddajemy 134 miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokojach: apartamenty VIP, apartamenty, pokoje 2 os. LUX, pokoje 1-, i 2-os. standard, również pokoje przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Nałęczów to doskonałe miejsce na uwolnienie się od stresu, specyficzny mikroklimat oraz woda z nałęczowskich sprzyja regeneracji sił.  W Termach Pałacowych oferujemy bardzo bogatą gamę zabiegów odnowy biologicznej z zakresu hydroterapii, zabiegów cieplnych i elektrycznych oraz zabiegi pielęgnacyjne w salonie kosmetycznym Clarins i w salonie fryzjerskim Matrix. Część zabiegowa to: 7 gabinetów kosmetycznych Clarins, 11 gabinetów zabiegowych odnowy biologicznej, basen ze stanowiskami do Aquaareobicu oraz salon fryzjerski Matrix. Termy Pałacowe Nałęczowianka to idealne miejsce na zorganizowanie: konferencji, szkoleń, zjazdów, imprez integracyjnych. Restauracja i strzeżony parking uzupełniają ofertę Term Pałacowych.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Otoczony parkiem, stylowy uroczy pensjonat, w którym czas cofnął się do dwudziestolecia międzywojennego. Wybudowana sto lat temu nałęczowska willa, w której w latach pięćdziesiątych wypoczywał Bolesław Bierut, została całkowicie odnowiona. Willa Uciecha to miejsce wyjątkowe i czarowne. Gdy tam się trafi, łatwo zapomnieć o całym świecie. Kojący szum drzew i zdrowe powietrze o leczniczych właściwościach otaczają pensjonat. Ciepłe wnętrze, a w nim koronki, kwiaty i zioła. Każdy pokój jest inny i jedyny w swoim rodzaju. Goście mają do dyspozycji osiem pokoików o urzekających nazwach: „Nasturcje”, „Błękitne Powoje”, „Zielone Winogrona”, „Groszki i Róże”, „Irysy”, „Fiołki”, „Kaczeńce” oraz „Dzika Róża”. Pastelowe kolory ścian, drewniane meble, białe płócienne zasłony i mnóstwo świeżych, pachnących kwiatów, tworzą niezwykłą atmosferę. A do tego olbrzymie łóżka z baldachimem i mnóstwem poduszek. Znajdziemy też taras - idealny na leniwe, poobiednie popołudnia. W pensjonacie panuje rodzinna atmosfera. Niepowtarzalna kuchnia, wspólne posiłki, oraz niezwykła kameralność wnętrz sprawiają, że łatwo się tu zadomowić. Na miejscu mogą Państwo skorzystać z masaży w „migdałowym saloniku masażu”.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Atrium położone jest w centrum Parku Zdrojowego około 50m od hotelu Termy Pałacowe Nałęczowianka. Jest to nowoczesny obiekt zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami. W kompleksie znajduje się basen Aquatonic o powierzchni 300m2 z łóżkami bąbelkowymi, ławeczkami perełkowymi, sztuczną rzeką, torami do pływania, jacuzzi oraz sauną mokrą i suchą. Obok basenu znajduje się drugi mniejszy unikatowy basen białej glinki sprowadzanej specjalnie z Grecji. W obiekcie jest również Club Atrium z kręgielnią i bilardem. Club serwuje wyszukane i niepowtarzalne drinki, lokalne wina i nalewki oraz zimne i gorące napoje. Przez cały rok można tu oglądać wystawy w Galerii Fotografii. W czasie największych wydarzeń i imprez sportowych mogą Państwo zobaczyć ich relacje, które są transmitowane na dużym ekranie 240x190 cm. Specjalnością Clubu Atrium jest pstrąg z grilla - podawany latem, oraz golonka i pierogi. Latem czynny jest duży taras z placem zabaw dla dzieci oraz grillem. W obiekcie do dyspozycji Gości jest również bogato wyposażona siłownia pod nadzorem instruktora.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

SPA NAŁECZÓW

Uzdrowisko Nałęczów leży w woj. lubelskim w odległości 25 km od Lublina i 150 km od Warszawy. Specyficzny leczniczy mikroklimat sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego. Oferujemy nowoczesną bazę zabiegową połączoną z wysokiej klasy urządzeniami do diagnostyki i rehabilitacji kardiologicznej. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu, regeneracji sił fizycznych i psychicznych w stanach wyczerpania, szansa na profesjonalne przebadanie serca.

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.