„Zatrzymać młodość, zregenerować organizm” - to przesłanie naszej działalności. Wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki polecamy Kuracje Odnowy Biologicznej połączone z pielęgnacją ciała, które pozwolą zniwelować szkodliwe skutki oddziaływania na człowieka współczesnej cywilizacji. Oferta i sposób przeprowadzenia zabiegów jest dostosowana do potrzeb klienta, który poszukuje kompleksowych usług wysokiej jakości, wymaga szybkich, wymiernych efektów (np. rewitalizacja skóry, poprawa elastyczności, wyraźna poprawa nawilżenia i natłuszczenia naskórka) oraz ogólnej poprawy samopoczucia.
Bogata oferta pobytów pakietowych pozwoli Państwu na wspaniały kilkudniowy relaks
w naszym Spa. Zapraszamy do skorzystania z pakietów 1, 3, 7, 10  i 14-dniowych

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Jaskinia Solna Lecznicza to profesjonalny Ośrodek Terapii z zastosowaniem metody haloterapii, wyposażony w generator aerozolu solnego. Systematyczne 45-minutowe zabiegi haloterapii to profilaktyka, leczenie i rehabilitacja chorób dróg oddechowych, laryngologicznych, serca i układu krążenia, schorzeń dermatologicznych, nerwic, stanów przemęczenia, spadku odporności na stres dysfunkcji wegetatywnego układu nerwowego.

Dodatkowo poprawiają metabolizm, odbudowują własne mechanizmy obronne organizmu, zapobiegają częstym chorobom dróg oddechowych i ich nawrotom.

Jaskinia Solna Relaksacyjna wzbogacona aromafitoterapią stanowi doskonałe i wskazane uzupełnienie haloterapii. W jaskini rozpylane są olejki eteryczne na bazie naturalnych substancji roślinnych. Ich lotne cząsteczki zapachowe wchłaniamy przez drogi oddechowe, skórę i błony śluzowe. Aromafitoterapia działa przeciwzapalnie, antywirusowo, bakteriobójczo i przeciwbólowo. Użycie roślinnych olejków pozytywnie wpływa na system nerwowy, podwyższą zdolnośćdo pracy i koncentracji.

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą.

Spa&Wellness

Zapraszamy na chwilę relaksu i odpoczynku w naszym Gabinecie Odnowy Biologicznej Spa&Wellness. W ofercie niepowtarzalne pakiety pobytowe i wyjątkowe zabiegi

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.