Uzdrowisko Nałęczów

SPA Nałęczów proponuje kompleksową organizację konferencji i spotkań w uzgodnionej formie. Zapewniamy profesjonalną obsługę naszych koordynatorów konferencji. Po intensywnym dniu pracy znajdziecie Państwo w naszej ofercie atrakcje SPA - bogatą ofertę zabiegów odnowy biologicznej w Termach Pałacowych Nałęczowianka (hydroterapia, zabiegi cieplne, elektroterapia, masaże manualne, masaż aromatycznymi świecami, ayurwedyjski, bańką chińską, ciepłymi stemplami, gorącymi kamieniami, pałeczkami bambusowymi, miseczkami kokosowymi) i w  Atrium - basen wodny i z białą glinką, siłownia, bar, kręgielnia, bilard, taras z grillem i dobra zabawa przy muzyce mechanicznej.

Uzdrowisko Konstancin

Kompleks hotelowo-gastronomiczny „Konstancja” usytuowany jest przy Parku Zdrojowym.

Hotel Konstancja wyposażony jest w 4 klimatyzowane sale konferencyjnych wyposażone w  flipchart, ekran, bezprzewodowy dostęp do internetu, a na życzenie gości udostępniamy rzutnik multimedialny, laptop, nagłośnienie, telewizor. Oferujemy profesjonalną obsługę przy organizacji szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych w trakcie których zapewniamy serwis kawowy z wyśmienitą świeżo parzoną kawą. Dysponujemy 64 miejscami noclegowymi.  Nasze wygodne, doskonale wyciszone pokoje oferują możliwość wypoczynku i spokojnego snu.

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.