Spa Nałęczów

Z.L. Uzdrowisko Nałęczów S.A. stanowi znakomity przykład połączenia  tradycyjnego  „uzdrowiska” jako zespołu sanatoryjnego z nowoczesnym centrum SPA&Wellness, do którego przyjeżdżają nie tylko pacjenci na rekonwalescencję, ale również Ci, którzy dbają o swoje zdrowie, wygląd oraz pragną odpocząć od trosk dnia codziennego. W roku 2004r. stworzyliśmy nowoczesną markę SPA Nałęczów, otwartą na potrzeby Gości spragnionych aktywnego wypoczynku. Bogata i wieloletnia tradycja oparta głownie na zabiegach wodoleczniczych daje Gościom poczucie odprężenia i relaksu. SPA Nałęczów to obiekty przygotowane na przyjęcie Gości o wysokich wymaganiach, proponujące szeroka gamę zabiegów przyrodoleczniczych SPA i kosmetycznych. W naszej ofercie znajdą Państwo zabiegi SPA z gamy hydroterapii, masaży, zabiegów cieplnych oraz zabiegi kosmetyczne CLARINS. W centrum parku zdrojowego znajduje się również kompleks basenowy Atrium z basenem wodnym Aquatonic, saunami, basenem białej glinki, siłownią, oraz klubem z bilardem, kręgielnią i grillem.

Uzdrowisko Kamień Pomorski

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Kamień Pomorski" zaprasza – w ramach oferty SPA & WELNESS do skorzystania z Jaskini Solnej. To niepowtarzalna okazja odczucia niezwykłego wpływu soli na organizm. W Jaskini odtworzono swoisty mikroklimat panujący w naturalnych podziemnych grotach solnych Wieliczki czy Bochni. Wypełnia ją powietrze bogate w pierwiastki potrzebne do zachowania harmonii ducha i ciała.

Uzdrowisko Iwonicz

Zapraszamy na chwilę relaksu i odpoczynku w naszym Gabinecie Odnowy Biologicznej Spa&Wellness. W ofercie niepowtarzalne pakiety pobytowe i wyjątkowe zabiegi.
Proponujemy szeroką gamę zabiegów odmładzających skórę, poprawiających samopoczucie, relaksujących i upiększających. Oferujemy m. in. masaże, zabiegi hydroterapeutyczne, zabiegi fitomineralne, peelingi ciała, zabiegi ujędrniające ciało i twarz, relaks w saunie, jacuzzi i jaskini solnej, solarium. Stosujemy wyłącznie naturalne produkty: sól jodobromową iwonicka, algi, glinki, cynamon, czekolada, kawa, koloidalne złoto, czerwone wino, mineralne błoto z Morza Martwego.
Dla wszystkich chętnych są przygotowywane kompleksowe programy SPA. Można zafundować sobie odnowę biologiczną jednodniową, weekendową, tygodniową albo dwutygodniową.
Do dyspozycji naszych gości także Pijalnia Wód Mineralnych, Jaskinia Solna Lecznicza, Jaskinia Solna Relaksacyjna z aromaterapią, basen kryty, jacuzzi, sauna, solarium, siłownia, Gabinet Rehabilitacyjno-Rekondycyjny, Centrum Terapii Manualnej oraz bogata oferta pieszych i autokarowych wycieczek turystycznych.

Uzdrowiska Polskie umożliwiają leczenie i rehabilitację na poziomie europejskim, w oparciu o swoje wyspecjalizowane jednostki uzdrowiskowe. Podstawą naszych działań jest budowanie znaczenia medycyny uzdrowiskowej, wychodzącej naprzeciw zmieniającym się trendom i zwyczajom. Naszą dewizą jest nowoczesne lecznictwo uzdrowiskowe, czyli propagowanie zdrowego i aktywnego stylu życia, eko-medycyna i profilaktyka prozdrowotna.

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" to miejsce, gdzie tradycje uzdrowiskowe znane są już od drugiej połowy XVIII wieku. Miasteczko położone jest w województwie lubelskim ze specyficznym leczniczym mikroklimatem, który sprzyja obniżeniu ciśnienia tętniczego, a bogata w magnez woda znakomicie uzupełnia gospodarkę mineralną organizmu osób narażonych na stres. Kuracje w Nałęczowie to również możliwość leczenia chorób współistniejących np. układu ruchu.

Konstancin Jeziorna to malownicza miejscowośc uzdrowiskowa położona 20 km od centrum Warszawy. Doskonałewalory przyrodolecznicze, lokalizacja wśród wspaniałych lasów sosnowych, czyste powietrze zadecydowały o nadaniu miastu w 1917 statusu uzdrowiska. Konstancin jest jedynym uzdrowiskiem na Mazowszu, w którym tradycje leczenia uzdrowiskowego łączą się z nowoczesną rehabilitacją

Uzdrowisko Iwonicz jest jednym z najstarszych, o ponad 430-letniej tradycji, uzdrowiskiem polskim, które oprócz uznanej renomy, słynie z unikalnego, leczniczego mikroklimatu oraz ekologicznie czystego środowiska naturalnego. Bogate tradycje lecznicze, znakomita kadra medyczna, zabytkowy charakter uzdrowiska z piękną architekturą budynków sanatoryjnych oraz malowniczy krajobraz, to gwarancja dobrego wypoczynku i samopoczucia.

Uzdrowisko Kamień Pomorski - ponad pięćdziesięcioletnia praktyka w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego i rehabilitacji oraz wydobywane niezwykle cenne surowce naturalne: solanka i borowina zadecydowały o tym, że kamieńskie uzdrowisko stało się jedną z najwyżej cenionych baz zabiegowych w Polsce.

Facebook

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.